Bezpieczeństwo na poziomie crypto-

Firma Krypto-IT Jakub Juszczakiewicz jest firmą informatyczną działającą na polskim rynku od 2014 roku. Założyciel - mgr inż. Jakub Juszczakiewicz, był podwykonawcę innych firm w wielu różnych projektach, oraz dział na własną rękę rozwiajając własne rozwiązania.

,,Zakładając firmę chciałem dostarczać rozwiązania przedsiębiorcom dla których komputer jest tylko narzędziem do pracy i nie potrzebują się zagłębiać w detale techniczne. Niestety na rynku jest duży brak w rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem który postanowiłem wypełnić." - Jakub

Krypto-IT
Misja

Misją Krypto-IT jest dostarczanie innym firmom z sektora MŚP produktów i usług, które ułatwią im codzienną pracę. Są to produkty i usługi związane z branżą informatyczną i bezpieczeństwem cyfrowym. Dostarczamy narzędzia mające ułatwić zadania które są potrzebne i nie muszą być czasochłonne, albo wymagać specjalistycznej wiedzy technicznej.

Uczciwość - podstawa owocnej i długotrwałej współpracy. Solidny fundament zaufania.

Niezawodność - bez której nie możemy mówić o bezpieczeństwie.

Solidność - porządnie wykonana praca to zadowolony klient.

Wartości
Przewagi

Produkty dostarczane przez Krypto-IT klientom cechuje prostota użytkowania, nie wymagająca wiedzy technicznej. Solidne wykonanie i niezawodność oraz pełne wsparcie techniczne wyróżniają nasze produkty spośród innych.

Usługi dostarczane przez Krypto-IT klientom cechuje szybka i solidna realizacja. Zadowoleni klienci wracają.

Obserwując globalne trendy związane z technologiami informacyjnymi Krypto-IT dostarcza produkty i usługi mające na celu sukcewyne zaspokajanie potrzeb związanych ze zmianami, takimi jak:

Coraz większa świadomość i potrzeba bezpieczeństwa

Coraz większa potrzeba prostoty rozwiązań

Coraz większa świadomość, że pojedynczy człowiek nie powinien odpowiadać za wszystko i lepiej pewne zagadnienia zlecać specjalistom.

Trendy
Strona główna
Krypto-IT Jakub Juszczakiewicz ; 554-274-21-14